Sázky o ceny

Pravidla: Sázky na utkání Žákovské ligy 5. tříd skupiny "B" se přijímají nejpozději do 23.59 hodin dne před zápasovým kolem, nejčastěji v pátek, příp. v úterý. Přijímají se pouze zaregistrovaní hráči, možnost registrace zde v diskuzi, pod nickem nebo jménem, nebo na mém mailu (kontakty).
Třetí nejúspěšnější tipér získá hokejový balíček od generálního sponzor soutěže, druhý  hokejový balíček od generálního sponzora soutěže a vítěz pak také hokejový balíček od generálního sponzor soutěže s podepsanou hokejkou - příp. i dresem od extraligového hráče Mounfieldu České Budějovice...... Mimopíseckým sázkařům bude cena zaslána poštou. Každý hokejový balíček obsahuje: hokejový kalendář, baseballovou čepici klubu NHL, puk s logem klubu NHL a extraligy, hokejovou izlolační pásku, druhé místo pak navíc značkovou hokejovou láhev.

     Soutěž se vztahuje na základní část ligy, po jejím odehrání bude vypsána nová soutěž.

Před každým kolem budou vypsána utkání a zde v diskuzi pod zvoleným nickem pak Vaše tipy.
Pravidla sázení: za správný tip na výhru či prohru zvoleného teamu je jeden bod. Za správně tipovanou remízu jsou body dva a za každý správně tipovaný výsledek v supetrefě je bodů pět.

Písek-Kladno 1-0-2 + supertrefa
Lužnice-Tábor 1-0-2 + supertrefa
Sparta-Č.B. 1-0-2 +supertrefa
Třemošná-Plzeň
1-0-2 + supertrefa
Příbram-Strakonice 1-0-2 + supertrefa
Vajgar-Slavia
předehráno

pozn. ST - SUPERTREFA

V posledním kole tipujte výsledky žákovské ligy 5. tříd sk. "B". Jako supetrefy jsou vypsána všechna utkání. Poslední kolo je ohodnoceno dvojnásobným ziskem bodů - netýká se supertref !!!!

Pořadí Nick name body
1. Freddy77 51
2. Vlama 49
3. Buben 48
4. Loko 39
5. Číža 37
6. Bubák  34
7.  Kroupíci 32
8.
Romana
19
     Name
Email
Comment
Or visit this link or this one