Začátek sezóny 2009-2010

     Sezóna 4. tříd IHC Komterm Písek oficiálně začíná 8.8.2009 letním soustředěním na rekreačním objektu ČZ v obci Oslov. (viz. odkaz soustředění - mapa).

     Odjezd bude od zimního stadionu autobusem kolem poledne, čas bude upřesněn. Soustředění je sedmidenní, tzn. končí se 15.8.2009. Každý z Vás zaplatil zálohu, k této se doplatí taková částka, aby celková zaplacená suma činila 3.000,- Kč. (tzn. zaplacená záloha 2.100,- Kč, budu doplácet 900,- Kč). Z těch tří tisíc je 2.750,- Kč platba za ubytování, stravu PP, 250,- Kč na svačiny a pro další případné platby bude k dispozici fond. Doplatek bude účtován před odjezdem autobusu.

     Na soustředění nejsou dovoleny návštěvy rodičů. Kontakt na děti ve výjimečných případech přes trenéry, na páteční večer 14.8.2009 je naplánováno společné posezení rodičů s dětmi, ubytování je možné v místě, je možno i stanovat po domluvě. Dohlédněte na to, aby si kluci nebrali mobilní telefony, MP3 přehrávače, herní konzole a podobná zařízení, která budou odvádět pozornost dětí od tréninku. Jsou připraveny dvě varianty tréninků dle počasí, třetí den by měl být spíše odpočinkový s možným výletem.

Vybavení - jako na běžný dětský tábor, k tomu ještě kolo s helmou, pláštěnku, 2 x sportovní obuv, svítilnu, plavky, láhev na pití, menší batoh pro přesuny na kole, každý účastník přinese jedno balení nápojů v pet lahvích - ideální je minerální či obyčejná voda. Na středisku je restaurace, finanční hotovost dejte dětem dle vlastního uvážení.

22.07.2009 22:03:34
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one