Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9313"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj.je pravda že svůj názor dnes může vyjádřit každý.Pokud se pod něj ovšem nepodepíše,nebo jde o věci které jsou urážející nebo snad dokonce vulgární,souhlasím s tím aby byly odstraněny.Myslím že tato diskusní stránka by měla sloužit jen jako informativní a ne řešit zde osobní spory. Pokud anonym s něčím není spokojen nechť přednese své požadyvky a připomínky na schůzkách trenérů s rodiči.Nebo se snad bojí??Od toho ty schůzky jsou a pokud se někdo nezůčastnuje,jeho smůla.Dušan.
dušan
for internetový hrdina - teď jsi mne rozesmál, "zbabělec nejsem, aspoň napíšu pravdu". No anonymně napsat pravdu musí být opravdu odvážné smileysmiley. A rozhodně nemám potřebu se vyjadřovat k věcem, které jsi uváděl ve svém smazaném příspěvku už vzhledem k tomu, že to čtou i kluci. Kdo jednání tebou uváděné viděl či slyšel, si udělá názor sám. V podstatě s Tebou, resp. s tím co jsi napsal v smazaném příspěvku souhlasím, druhá věc je, že to tu nemá dle mého názoru co dělat.
Zbabělec nejsemsmileyAspoň napíšu pravdu, když vy se bojíte!
for anonym - jo, na jméně nezáleží, ale když jsi zbabělec a pod svůj osočující příspěvek nedáš podpis, tak Ti to vymažu. Názor si měj jaký chceš. A ty s tím nic neuděláš. Internetový hrdino
na jméně nezáleží můžu se podepsat jak chci ale názor můžu napsatsmiley
for Anonym - jestli je ta tvoje poznámka tak pravdivá, tak proč nemáš dost osobní odvahy a cti se pod svůj názor podepsat ??? Už jsem to tu psal, anonymní příspěvky, které se chtějí do někoho navézt budu mazat.
Dobře, ale ta moje poznámka byla pravdivá ale smazala se, nevím pročsmileyAle vím protože pravda bolí
řekl bych, že každý příspěvek by měl být podepsaný. Buben
nechápu proč pan srb maže názory které mají skoro všichni co se 4.tříd týče asi se bojísmiley
protože IHC Písek 4. třídy nemá s "tabulkou" nic společného
16.11.2009 09:17:21
jana.roman
1Name
Email
Comment
Or visit this link or this one