Vážení přátelé, nebuďte zoufalí...

V neděli přijedou Kohouti - obrázek

V neděli přijedou Kohouti - obrázek

Rejnoci Písek - Kohouti Tábor  3:6 (0:2, 2:1, 1:3)
Branky : Kolář 2, Čížek
Asistence: Švec, Plechatý, Volf
Sestava: Kolář K. - Plechatý, Švec - Srb, Havlíček - Kolář, Volf, Přibyl - Novotný, Pechlát, Procházka - Čížek (aneb čistokrevné libero)
     Takže za prvé, ať se to velkému Bubnovi líbí nebo ne, ukázalo se, že pro naši obranou hru je malý Buben takřka nepostradatelný, neboť hra obrany v tomto utkání nebyla úplně hrozná, byla spíše k smíchu.
     Za druhé, jestli něco tento zápas ukázal, tak tu skutečnost, že kluci o týmovém duchu slyšeli leda tak v písničkách. Hráč s pukem si nevybírá pro přihrávku ideálně postaveného spoluhráče, ale svého kamaráda. Dělají to snad všichni, kromě těch výjimek, co nepřihrají raději vůbec.
     Za třetí, není úplně normální, když se hráč plouží po ledě tři minuty bez přestávky a nejeví zájem o vystřídání. Také se netýká jednotlivců, ale všech.
     A za čtvrté, a to je to nejdůležitější, nebuďte zoufalí, je to jen hokej a čím vícekrát za sebou nedokážeme zvítězit, tím je větší pravděpodobnost, že ta výhra konečně přijít musí.
     P.S. (aneb co by to bylo za delší článek, kdybych si nepíchl do Vajgaru) chybí nám holt ten team spirit (ale to je opravdu v legraci)
29.10.2010 08:45:21
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one