Turnaj v Černošicích 21.3.2009

Turnaj v Černošicích 21.3.2009 - obrázek

Na turnaji v Černošicích jsme sehráli dvě utkání:

IHC Písek – HC Dobříš  3:7  (0:2, 1:5, 2:0)Branky Písku: Kroupa (Srb), Plechatý, Grégr (S.N.)

V prvním utkání nastoupili kluci na opačných pólech hřiště, než na kterých jsou většinou zvyklí hrát (obrana x útok). Od úvodu bylo na jejich výkonu znát, že v těchto rolích „trochu plavou“. Druhou půlku zápasu už zvládali lépe a hře soupeře se vyrovnávali. Jen brankové přiležitosti se jim nedařilo proměnit. V poslední třetině si připsal svoji první branku Míra Grégr, který proměnil nařízené trestné střílené.

HC Tygři Černošice – IHC Písek   4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
Branky Písku: Plechatý 2, Kolář 0+2

V utkání s domácím celkem sehráli kluci velice pěkné a vyrovnané utkání. Šance na jedné straně střídala šanci na straně druhé. První branka padla až v 18-té minutě do naší sítě, ale již po minutě vyrovnal Honza po přihrávce Davida. Ve 27. minutě se tygrům podařilo 2x překonat výborně chytajícího Míru v brance a odskočit o dvě branky. Ještě v závěru třetiny ale opět snížil Honza po přihrávce Davida. V závěrečné třetině se kluci snažili o vyrovnání, ale nepodařilo se jim to ani v závěrečné hře bez brankáře.

V posledním utkání turnaje porazila Dobříš Černošice 7:5.

Sestava : Grégr – Plechatý, Přibyl, Volf, Vaněček, Kolář, Švec, Srb, Kroupa, Novotný, Havlíček.