Švédsko 2011

Švédsko 2011 - obrázek

Švédsko 2011 - obrázek

Vážení rodiče,
na příští březen se opět plánuje týdenní pobytový zájezd do Švédska, kde by kluci odehráli 3.zápasy s místními kluby. Jeden den by se hrálo utkání, další den je plánované volno a poznávací program.

Termín je 25.3.-1.4.2011, cena od 5.900 do 6.900 dle počtu účastníků pro děti, v případě zájmu rodičů je cena o 1000 Kč dražší. V ceně zájezdu je ubytování, doprava a strava. Ubytovací areál nedaleko Jönköpingu je rezervovaný pouze pro nás.

Během sobotního zápasu potřebuji vědět základní informaci, zda se zúčastníte. Podrobnější informace mám v šatně, před zápasem vám je půjčím.

Milan Bubeníček
po rozkliknutí "zobrazit celé" více informací
UKÁZKA HOKEJOVÉHO PROGRAMU
Jedná se pouze o vzor doplňkového programu ve Švédsku. Ten je spolu se stravováním skupiny přizpůsoben smluveným časům přátelských utkání, které si stanovují hokejové kluby ve Švédsku. Vstupy nejsou v uvedené ceně.

1. den
Odjezd z Jablonce nad Nisou cca ve 21.00 hod večer. Tranzit přes Německo do přístavu Rostock.

2. den
Ranní trajekt do dánského města Gedser (plavba 2 hod), prohlídka Kodaně - centrum města, Malá mořská víla, královský palác Amalienborg, pěší zóna, lodičky. Návštěva Guinnessova muzea rekordů.  Trajekt z Helsingoru do Helsingborgu. Ve večerních hodinách příjezd na základnu.

3. den
Výlet do města Gränna, kde navštívíte skanzen Grännaberg, centrum města a obchodu, kde shlédnete originální ruční výrobu mentolových špalků „Polkagrís“. Návrat zpět na základnu.
Odpoledne přátelské utkání.

4.den
Dopoledne přátelské utkání. Odpoledne navštívíte muzeum zápalek v Jönköpingu, kde si můžete vyzkoušet vyrobit vlastní krabičku zápalek. Poté Vás čeká návštěva muzea továrny Husqvarna.

5.den
Odjezd do druhého největšího města Švédska a zároveň největšího skandinávského přístavu – Göteborg. Prohlídka městského parku s živým losem, návštěva rybího trhu, kde si koupíte bagetu s uzeným lososem a krevetovým salátem. Na závěr se podíváte do jedinečného muzea světové přírody – Universeum, kde se ocitnete v tropickém pralese, v podmořském světě mezi žraloky a kladivouny a ve světě techniky s různými pokusy a vynálezy.  Na cestě zpět ve městě Borås přátelské utkání.

6. den
Dopoledne přátelské utkání. Odpoledne možnost nákupu v obchodním centru A6 v Jönköpingu a poté relaxace ve vodním centru Rosenlundsbadet s mořskými vlnami a tobogány.

7.den
Po snídani odjezd do města Malmö, návštěva přírodovědného a technického muzea.
NOVINKA: z Malmö přejezd přes Öresundský most do Dánska. Z Dánska plavba lodí do německého přístava Rostok( 2 hodiny) . Tranzit přes Německo.

8.den
NOVINKA:
Do programu lze zařadit návštěvu tropického světa – Tropical Island u Berlína, kde si odpočinete po cestě na pláži a poté zarelaxuje ve vodě. Poté odjezd do ČR.

Pokud nebudete mít zájem o Tropical Island, poté rovnou transit přes Německo do ČR.
08.10.2010 16:51:23
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one