Soutěžní utkání 14.12.2008

Pojedeme na vítězné vlně ?? - obrázek

Pojedeme na vítězné vlně ?? - obrázek

IHC Písek - HC Mountfield České Budějovice 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

     V utkání jsme byli jednoznačně lepší. Budějičáky jsme takřka k ničemu nepustili, obdržené branky padly z trestných nájezdů za zbytečné útočné fauly. Nicméně utkání bylo pohledné, protivník nám nechal dost času na kombinaci a tak byly k vidění hezké branky.

Branky : Kolář 2, Plechatý 1+2, Švec 1+1, Procházka 1+1, Volf 0+2, Čížek 0+1

Slavoj Český - IHC Písek 11:1  (4:0, 3:0, 4:1)

     Utkání o páté místo nebylo bitvou dvou mužstev, ale bohužel Krumlováci nás smetli z ledu společně s našimi plány na slušný výsledek. Soupeř hrál lépe a důrazněji.

Branka : Plechatý, Srb 0+1

Slovo trenéra : První zápas byl z naší strany povinost vyhrát, sice jsme vyhráli, ale nijak neoslnili. Vůbec jsme nebruslili, odehráli jsme průměrné utkání!!! Zbytečně z naší strany fauly, ze kterých jsme dostávali goly. Když si něco řekneme před utkáním a pak si z toho vezmeme jen část, musí to takhle dopadnout. A druhé utkání jsme vůbec nezvládli, první třetina nás zlomila a my jsme byli zcela zdecimovaní, přestali jsme hrát!!! Když nebruslíme, nemůžeme vyhrávat. Rád bych někoho pochválil, ale není koho, snad jen kluky co hráli za druhé třídy, kde jsem byl informován o snaze a zlepšení hry dopředu!!! Škoda, že to nevyšlo, ale nevadí, jdeme dál a to hned  v neděli. S Milevskem máme nevyrovnané účty.  

trenér Čížek

07.12.2008 17:55:17
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one