Soustředění

Soustředění - obrázek

Soustředění - obrázek

     Kluci už jsou na soustředění komplet, v galerii jsou umístněny snímky z příjezdu. Přidána fota z neděle od Bubna. Přidány fotky z pondělí. Přidány fotky z Kubovo narozenin a středečního výletu na Zvíkov. (ty kluci rostou pro kriminál).

     Jinak aby jste byli v obraze, z toho mála co vím, tak neděla byla plně zasvěcená tréninku. Večer se kluci koupali. Pondělí dopoledne trénink na hřišti, Erik se mě při zapnutí obecního rozhlasu zeptal, zda mi nezvoní telefon, odpoledne trénink v místě. V úterý dopoledne pršelo, přesun do Písku na Tylovku do tělocvičny, odpoledne trénink v Oslově na hřišti, večer posezení u ohně. Ve středu dopoledne fotbalový turnaj, odpoledne výlet na hrad Zvíkov. Po každém tréninku se kluci koupají, každý den jsou prohlížení proti klíšťatům, paní kuchařce za jídlo i zatleskali.

     V pátek přijeďte všichni, ať vidíte, jak tam kluci vegetí, přivezte si buřty, kdo chcete, kdo chce, může přespat v místě, nějaké chatky by měly být volné. Další fotky už dávat nebudu, myslím, že 140 fotek Vám všem bohatě stačí :-)

09.08.2009 10:48:32
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one