Sobotní zápas

HC Strakonice - Rejnoci Písek 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Sestava: Kolář – Volf, Srb, Vita, Šimůnek, Kroupa – Šuhaj, Matiášek, Pechlát - Přibyl, Čížek, Januška – Bojíš, Polanský.

Na začátku zápasu kluci na domácí nastoupili a k ničemu soupeře nepustili. Vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale bohužel ani jednu se nepodařilo proměnit. Kikina měl první zásah v jedenácté minutě (v první třetině celkem 4), do té doby se hrálo pouze na jednu branku. Celou první třetinu hráli kluci parádní hokej, krásně kombinovali a soupeře za půlku nepouštěli. Bohužel ani nejvyloženější šance se jim nepodařilo proměnit. A v poslední minutě přišel trest. Kikinou vyražený puk zůstal v brankovišti, Víťa po něm v přemíře snahy skočil a doklouzal s ním až za brankovou čáru. Po první třetině jsme tedy prohrávali 1:0, hned v prvním střídání druhé třetiny propadla do naší branky tečovaná střela od modré čáry a tím pro nás zápas skončil. Kluci najednou přestali bruslit, chtít přihrávky a bojovat. Výsledkem byla jediná „střela“ na branku domácích ve druhé třetině. Až do konce se kluci již nedokázali „kousnout“ a odjíždí z ošklivým výsledkem.
Po super první třetině je to opravdu škoda.