Sedm vteřin od stříbra....

2.1.2010 - jedeme do Krumlova - obrázek

2.1.2010 jsme se zúčastnili skvěle připraveného turnaje v Českém Krumlově, kde jsme odehráli tři utkání v rámci novoročního klání.

Rejnoci Písek - Dívčí Hokej  4:5 (1:1, 1:1, 2:3)

branky : Čížek 1+1, Procházka 1+1, Srb, Volf, Pechlát 0+1, Vaněček 0+1

V prvním utkání jsme dotahovali celou dobu jednogólové manko a když jsme minutu a půl před koncem vyrovnali na 4:4, zdála se být remíza se silnými holkami nadosah. Avšak 4 vteřiny před koncem utkání inkasoval náš celek smolnou branku.

Český Krumlov - Rejnoci Písek  5:3 (3:1, 1:0, 1:2)

branky : Čížek 3, Januška 0+1

Soupeř si vypracoval až tříbrankový náskok 4:1, který kluci bojovností stáhli, avšak ani tři pěkné branky agilního Čížka na lépe hrajícího soupeře nestačily.

Rejnoci Písek - Kohouti Tábor 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Branky : Čížek 2+1, Januška, Schenk 0+1

Situace na turnaji se vyvinula tak, že našemu mužstvu nezbývalo nic jiného, než vyhrát o dvě branky, aby mohlo pomýšlet na druhé místo. Když Čížek 56 !!! vteřin před koncem zvyšoval na 3:1, zdálo se být stříbro nadosah, avšak vinou nejmenovaného obránce, který za trest ode mne nedostal doma nic k večeři, jsme inkasovali smolných 7 vteřin před koncem utkání branku, která rozhodla o našem třetím místě.

Slovo trenéra : Myslíme si, že naše vystoupení na turnaji v Krumlově nebylo nijak špatné! Musím kluky pochválit za to, jak se chovali a poprvé jsme fungovali jako tým! A ke hře : první zápas nás zaskočil, nestačili jsme se ani rozbruslit a už jsme museli hrát. První dvě třetiny jsme se probouzeli z vánočního nicnedělání a také jsme zaslouženě prohrávali, holky nás místy přehrávaly. Ale pak jsme vyrovnali hru i skóre a zdálo se, že to i tak zůstane, jenže naše zakletá poslední minuta a hrubá chyba obránce nás stála bod!!!! Druhý zápas jsme zaspali na začátku, když jsme už prohrávali o tři branky tak jsme snížili a chvíli to vypadalo, že se vrátíme do zápasu. Nakonec jsme zápas prohráli i přes dobrou hru v poslední třetině!!! Poslední zápas na nás čekal po vydatném obědě. Touha vyhrát aspoň jeden zápas a vidina toho, že když vyhrajeme o dvě branky můžeme být i stříbrní, nás hnala do útoku. Hra byla vystužená výborným brankářem a naším střelcem Kubou. Utkání bylo vyrovnané, ale nakonec jsme přeci dali první gól a a kluci zapnuli na ještě vyšší stupeň rychlosti. Když už se zdálo, že výhra o dva góly je splněna, náš elitní hráč udělal chybu, která se mu stává maximálně jednou za rok a Tábor snížil 7 sekund před koncem na rozdíl jedné branky!! TŘETÍ MÍSTO JE TAKY DOBRÉ A VŠEM CHCI PODĚKOVAT ZA HRU A ZA BOJOVNOST!!!!!