S Plzní prohra

Rejnoci Písek – HC Plzeň 3:5 (0:0, 2:3, 1:2)

Branky: Duchy 2, Maty – Pechlát 0+1, Přibyl 0+1, Čížek 0+1

Sestava: Kolář – Volf, Srb, Vita, Šimůnek, Venclík – Januška, Matiášek, Pechlát - Přibyl, Čížek, Duchy – Vaněček, Surma, Kolář.

V úvodu utkání na nás soupeř nastoupil, ale kluci se dobře ubránili a postupně si vytvářeli i šance. V první části ale branka nepadla. Ve druhé třetině se náš výkon zlepšil, v prvních deseti minutách jsme soupeře zatlačili a výsledkem bylo naše vedení 2:0. Plzeň snížila v polovině zápasu, ale vedení se nám dařilo držet. Ve 4-té přesilovce ale soupeř přeci jen vyrovnal. Když už vše vypadalo, že zůstane stav vyrovnaný, po zbytečné chybě v samotném závěru třetiny Plzeň otočila výsledek a ujala se vedení. Ve třetí třetině se kluci snažili a vyrovnání, místy si vytvářeli tlak, ale branku se jim dát nepodařilo. Dvakrát po střele Matyho a Janušky pohohla hostujícímu brankáři tyč. Ve snaze o vyrovnání ale Plzeň před koncem zápasu využila dvou oken v naší obraně a rozhodla o své výhře. V poslední minutě se nám již podařilo pouze korigovat výsledek.