První soutěžní utkání jsme nešťastně prohráli

První soutěžní utkání - obrázek

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - Rejnoci Písek  7:6 (1:2, 5:1, 1:3)
Branky: Procházka 4+1, Čížek 2+2, Přibyl 0+1, Švec 0+1
Sestava: Kolář (od 26. min. Grégr) - Havlíček, Novotný, Srb, Volf - Přibyl, Kolář, Plechatý, Procházka, Čížek, Švec, Polanský
     Do utkání jsme vstoupili dobře, kluci si dobře plnili povinnosti a po první třetině jsme vedli o branku. Ve druhé třetině ale přišel obrovský výpadek. Kluci začali hrát „hurá hokej“, nedrželi si posty a během 4. minut jsme  4x inkasovali. Až v polovině třetiny se nám podařilo hrát zase vyrovnanou partii. Po jejím skončení jsme ale prohrávali 6:3. Ve třetí části kluci domácí tlačili, byli lepší a podařilo se nám snížit na rozdíl jednoho gólu. V závěru jsme měli velký tlak, šance, ale vyrovnat se nepodařilo.
     Až na zmíněný výpadek ve druhé třetině jsme ale přes prohru odehráli dobrý zápas.