Prohra s příslibem

V neděli přijede Český Krumlov - obrázek

V neděli přijede Český Krumlov - obrázek

Rejnoci Písek - HC Slavoj Český Krumlov 4:7 (3:3, 0:2, 1:2)
Branky a asistence: Procházka 2, Havlíček, Kolář, Volf 0+2, Čížek 0+1
     Oproti minulým utkáním byla hra našeho mužstva k nerozeznání. Zpřeházená sestava dokázala uhrát se Slavojem přinejmenším vyrovnanou partii, v které rozhodl především vynikající výkon Krumlovského brankáře. Po vyrovnané první třetině přišel náš mírný útlum, kdy hra byla stále výborná, ale proměňování šancí horší a tak si solidně hrající soupeř vypracoval dvoubrankový náskok, který již kluci stáhnout nedokázali. Nicméně každý z nich nechal na ledě co mohl a hromadný potlesk od rodičů i po prohraném utkání dal znát, že tato prohra by mohla být příslibem k lepším výkonům, než naši borci předváděli poslední dobou.
    Nebudu komentovat boxerské vložky z obou stran, jejichž původ mi nebyl moc jasný, utkání se hrálo fér stylem bez zákeřných faulů. Ale i toto k hokeji patří.

Slovo trenéra : konečně se bylo na co koukat! Kluci hráli s velkou bojovností, s chutí a to je dobře! Myslím si že, jsme byli vyrovnaným soupeřem a mohli jsme i vyhrát i když to podle výsledku nevypadá. Měli jsme smůlu v koncovce a Krumlov měl super brankáře. Řekl bych, že to byl souboj brankářů!!! Dnes zase budu chválit a to Vašíka Pechláta za odvahu a bojovnost na beku. Jinak všechny kluky za nasazení a přístup k zápasu i pěknou a bojovnou hru!! Díky a doufám, že to bude lepší a lepší. D.Č. 

20.01.2010 16:11:04
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one