V neděli nás čeká Soběslav - obrázek

Sobíci Soběslav - Rejnoci Písek   3:10 (0:4, 0:3, 3:3)

Branky a asistence : Čížek 5+1, Januška 2+1, Kolář 2, Srb 1+1, Přibyl 0+1

Sestava: Grégr, Vlček - Srb, Havlíček, Volf, Novotný - Přibyl, Čížek, Januška, Kroupa, Kolář, Vaněček, Čapek, Procházka, Pechlát

Slovo trenéra : konečně jsme se zase dočkali výhry. Musím říci, že se nám zápas povedl. Kluci bojovali, bruslili a "dokonce" si i nahrávali. Hráli jsme dobře jak v útoku, tak v obraně. Musím dneska pochválit Patrika, Liboše a Martina za super hru v defenzivě, střeleckou aktivitu a přehled ve hře. Dále Jakuba za povedený zápas a jeho tah na bránu, hrál opravdu skvěle, Davida, který má zrychlení jako formule 1, Fandu a Matěje, kteří už snad konečně vědí co mají hrát, ale i ostatní kluky, kteří celý zápas drželi!!!!!! A konečně Míru a Vlčáka za super výkon v brance! Kluci díky za předvedenou hru, za kterou se nemusíme stydět.  Trenér D.Č

A co o utkání napsal soupeř :  Sobíci vstoupili do utkání aktivně a v první třetině měli více ze hry. Bohužel se projevila naše stará známá bolest a to proměňování šancí. Ze čtyř vyložených příležitostí jsme v první třetině nevytěžili ani jednu branku, naopak hosté se dvakrát trefili šťastně po objetí branky a využili jeden break, což znamenalo jejich vedení 0-3. Druhou třetinu byli lepší písečtí hokejisté a celkem zaslouženě ji vyhráli 0-4. Sobíci v posledním dějství zmobilizovali síly  a dokázali se soupeřem držet krok. Škoda jen, že jsme nevyužili nabídnuté šance lépe. Jediným úspěšným střelcem se stal Tomáš Bernat, který soupeřova brankáře dokázal překonat hned třikrát.