Rejnoci Písek – Kohouti Tábor  7:7 (1:2, 5:0, 1:5)
Branky: Matiášek 3, Pechlát, Surma, Volf, Čížek
Asistence: Pechlát 2, Přibyl, Kolář J., Surma
Sestava: Grégr – Srb, Volf – Vita, Šimůnek - Přibyl, Matiášek, Čížek, Pechlát, Surma, Polanský, Kolář J.
     Zápas začal vyrovnaně, v sedmé minutě jsme se ujali vedení, ale hned po minutě soupeř vyrovnal a před koncem druhé třetiny jsme prohrávali 1:2. Ve druhé třetině jsme hráli výborně, soupeře jsme přehrávali ve všech směrech. Pozorná hra dozadu znamenala pomoc Mírovi v brance a za první dvě třetiny šlo pouze 10 střel soupeře na naší branku. Střelecky jsme se taky prosadili a výsledkem bylo vedení 6:2 po druhé třetině.

Do poslední třetiny ale kluci na rozdíl od posledního zápasu vstoupili lehkomyslně a bez nasazení. Začali chybovat a hned v první minutě po chybě v útočném pásmu jsme inkasovali. Nic se nám nedařilo, soupeř nás přehrával a při power play 65 vteřin před koncem vyrovnal. Aby toho nebylo málo, v čase 59.15 udeřil naposledy a prohrávali jsme o gól. V úplném závěru ale Surma posunul puk na Čížka, který ujel a dvě sekundy před koncem vyrovnal.