Sezóna 5. tříd Rejnoků Písek oficiálně začíná 31.7.2010 letním soustředěním na rekreačním objektu ČZ v obci Oslov.

     Odjezd bude od zimního stadionu kolem poledne, čas bude upřesněn. Soustředění je sedmidenní, tzn. končí se 7.8.2010. Každý z Vás zaplatil zálohu, k této se doplatí taková částka, aby celková zaplacená suma činila 3.000,- Kč. (tzn. zaplacená záloha 2.300,- Kč, budu doplácet 700,- Kč). Z těch tří tisíc je 2.750,- Kč platba za ubytování, stravu PP, 250,- Kč na svačiny. Doplatek bude účtován před odjezdem. Dále se rodiče budou podílet na platbě za jednoho trenéra, něco kolem 200,- Kč.

     Na soustředění nejsou dovoleny návštěvy rodičů. Kontakt na děti ve výjimečných případech přes trenéry. Dohlédněte na to, aby si kluci nebrali mobilní telefony, MP3 přehrávače, herní konzole a podobná zařízení, která budou odvádět pozornost dětí od tréninku. Jsou připraveny dvě varianty tréninků dle počasí, třetí den by měl být spíše odpočinkový s možným výletem.

Vybavení - jako na běžný dětský tábor, k tomu ještě kolo s helmou, pláštěnku, 2 x sportovní obuv, svítilnu, plavky, láhev na pití, menší batoh pro přesuny na kole, každý účastník přinese jedno balení nápojů v pet lahvích - ideální je minerální či obyčejná voda. Na středisku je restaurace, finanční hotovost dejte dětem dle vlastního uvážení.

28.06.2010 19:25:24
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one