Naši soupeři???

Podařilo se mi dohledat zatím asi neoficiální seznam soupeřů pro příští rok. Čekají nás nová mužstva jako třeba Zbraslav a něktará pro změnu nepotkáme. Více po zoobrazení celého článku.
Žákovská liga 98 + 99
Žákovská liga 2000 + 2001 
KVV Karlovarský Ústecký Plzeňský Jihočeský
SKUPINA "A"   SKUPINA "B" SKUPINA "C"   SKUPINA "D"
1 K.Vary 1 Litvínov 1 Plzeň 1 České  Budějovice
2 Chomutov 2 Ústí n.L. 2 Beroun 2 Tábor
3 Sokolov 3 HC Kladno 3 Příbram 3 Jindřichův  Hradec
4 Kadaň 4 Litoměřice 4 Třemošná 4 Písek
5 Klášterec n.O. 5 Děčín 5 Klatovy 5 DDM Lužnice
6 Tachov - Mariánské Lázně 6 Bílina 6 Strakonice 6 Hluboká
7 Cheb  7 Most 7 Domažlice 7 Milevsko  SŽ/        Sedlčany
8 Ostrov n/O 8 Rakovník /Louny 8 Rokycany  8 České  Budějovice „B 
9 Klášterec n.O. „B  9   9   9 Č.Krumlov  
10 Tachov - Mariánské Lázně„B“  10   10   10  
KVV Královéhradecký Liberecký Středočeský Středočeský
SKUPINA "E"   SKUPINA "F" SKUPINA "G"   SKUPINA "H"
1 Hradec Králové 1 Liberec 1 Sparta Praha 1 Slavia Praha
2 Krkonoše 2 M.Boleslav 2 PZ Kladno 2 Benátky
3 Dvůr Králové 3 Jablonec 3 Kobra Praha 3 Kolín
4 N.Bydžov 4 Č.Lípa 4 Letňany 4 Hvězda Praha
5 N.Město 5 Lom. n. Pop. MŽ / Poděbrady 5 Mělník 5 Černošice MŽ/   Popovice  
6 Opočno 6 Jičín/Nová Paka  6 Zbraslav 6 Podbl.Benešov
7 Třebechovice  7 Frýdlant 7 Roudnice 7 Stadion K.Hora
8 HC Náchod 8   8 Kralupy n.V. 8 Vlašim
9   9   9   9  
10   10   10   10  
KVV Vysočina Pardubický Zlínský Jihomoravský
SKUPINA "I"   SKUPINA "J" SKUPINA "K"   SKUPINA "L"
1 Jihlava 1 Pardubice 1 Zlín 1 Kometa Group
2 H.Brod 2 Chrudim 2 Brumov - Bílnice 2 Kometa Úvoz
3 Žďár n/Sázavou 3 Skuteč 3 Vsetín 3 Znojmo
4 Třebíč 4 Polička 4 Kroměříž  4 Technika Brno
5 Chotěboř 5 Litomyšl 5 Uher.Hradiště 5 Hodonín
6 Ledeč nad Sázavou 6 Choceň 6 Val. Meziříčí  6 Břeclav
7 Hlinsko 7 Lanškroun 7 Uherský Brod  7 Znojmo B  
8 Pelhřimov 8   Moravská Třebová  8 Uherský Ostroh 8  
9 Velké Meziříčí 9 Česká Třebová  9   9  
10   10   10   10  
KVV Moravskoslezský Olomoucký
SKUPINA "M"   SKUPINA "N"
1 Vítkovice 1 Prostějov
2 Poruba 2 Přerov
3 Karviná 3 Šumperk
4 Třinec 4 Olomouc
5 Orlová 5 N.Jičín   
6 Havířov 6 Opava
7 Fr. Místek 7 Uničov
8 Černí Vlci Rožnov   8 Krnov  
9 Studénka     9  
10   10  
Žákovská liga 2000 a 1998  v sezóně 2010/2011
KVV Ústecký Jihočeský Praha Jihomoravský Moravskoslezský
Poř. SKUPINA  A        10 Poř. SKUPINA B         10 Poř. SKUPINA C         10 Poř. SKUPINA D           9 Poř. SKUPINA E          10
1 K.Vary 1 Sparta Praha 1 Slavia Praha 1 Kometa Group 1 Vítkovice
2 Litvínov 2 Plzeň 1929 2 Liberec 2 Zlín 2 Opava
3 HC Kladno 3 Č.Budějovice 3 Pardubice 3 Kometa Úvoz 3 Třinec
4 Chomutov 4 Písek 4 M.Boleslav 4 Hodonín 4 Poruba
5 Ústí n.L. 5 Tábor 5 Hradec Králové 5 Olomouc 5 Karviná
6 Kadaň 6 Strakonice 6 Dvůr Král.-Náchod 6 Vsetín 6 Frýdek Místek
7 Děčín 7 J.Hradec 7 Krkonoše 7 Přerov 7 Havířov
8 Litoměřice 8 DDM Lužnice 8 Letňany 8 Jihlava 8 N.Jičín
9 Hvězda Praha 9 Třemošná 9 Kobra Praha 9 Havl.Brod 9 Orlová
10 PZ Kladno 10 Zbraslav 10 Kolín 10 Černí Vlci Rožnov    
                       
01.06.2011 18:20:22
jana.roman



Name
Email
Comment
Or visit this link or this one