Na Vajgaru prohra

V sobotu opět na Vajgar - obrázek

Vajgar J. Hradec - Rejnoci Písek  11:1 (3:0, 3:1, 5:0)

Branka: Příba (Kolář)

Na Vajgar jsme odjížděli se značně oslabenou sestavou. Deset hráčů v poli se změnilo před začátkem na devět, protože Páťa zapomněl brusle v Písku. Takže první polovinu zápasu jsme točili tři obránce. Přesto jsme se do sedmnácté minuty bránili celkem houževnatě a drželi stav 0:0. Na konci třetiny ale přeci jen domácí Kikinu 3x překonali. Když v polovině zápasu přivezla máma Páťovi brusle, odstoupil pro zranění Dan a opět jsme hráli v devíti. Ve 39 minutě dostal ránu do krku Kikina a vystřídal ho Dája za stavu 6:1.

Domácí, kteří hráli na tři pětky a měli v sestavě i šest hráčů r. 1999 nás celé utkání přehrávali. V první třetině kluci ani jednou nevystřelili na domácí branku. Za celé utkání byl poměr střel na branku 61:9.

Přesto je třeba všechny kluky pochválit, každý udělal, co mohl.

Dokud bude pokračovat naše hloupá klubová politika hraní všech soutěží s počtem hráčů, jaký máme, nebude to v případě rozlosování  zápasů  od 5-té do osmé třídy ve stejný den lepší.