Na Plzeň, Vávro, na Plzeň...

HC Plzeň - Rejnoci Písek 9:2 (0:0, 2:1, 7:1)

Branky: Šimůnek, Duchy

Sestava: Kolář (od 54. minuty Čapek) – Srb, Vita, Volf, Šimůnek, Čížek, Matiášek, Pechlát, Surma, Novotný, Vaněček.

I když výsledek je debakl, naše hra první dvě třetiny byla dobrá (až na koncovku). Kluci hráli disciplinovaně, pozorně bránili a v útoku jsme si vytvářeli více šancí než domácí. Jen Maty jel 7x sám na brankáře, ale neproměnil. A když už v závěru druhé třetiny proměnil a vyrovnal na 2:2, rozhodčí zcela regulérní gól neuznal. Po dvou třetinách to bylo 2:1, ale klidně mohlo být skóre 2:6. Kdyby …., ale na to se nehraje. Ve třetí třetině kluci přestali plnit taktiku a během dvou minut dostali dvě branky. Do zápasu se už nedostali. Škoda, po výborně rozehraném zápase výsledek, který průběhu zápasu neodpovídá.