Mikulášský trénink

V pondělí Mikulášský trénink - obrázek

V pondělí Mikulášský trénink - obrázek

V pondělí 7. prosince se změnila písecká Komterm aréna na „Pekelnou arénu“. Na trénink třetích a čtvrtých tříd totiž zavítala čertovská družina.
Po úvodní rozcvičce na led vyjeli čtyři čerti a kluky (a samozřejmě i Elišku) pořádně prohnali. Až po chvíli se malých hokejistů zastal Mikuláš.
V následující hodině si všichni vyzkoušeli nájezd na čerta v brance, ale ne s hokejkou. Jako její náhrada se  posloužilo čertovské koště.
Po skončení této „disciplíny“ následovalo utkání kluků proti čertům, kterým v brance vypomohl Mikuláš. Čerti místo hokejek hráli s košťaty. Kluci vedli 2:1, Mikuláš v brance se činil, jednou odjel s brankou do rohu, v dalším případě ji zase otočil obráceně. Kluci kontrovali tím, že nasadili do brány dva brankáře. Aby se čertům povedlo vyrovnat, vyměnili  tajně svá košťata v poslední minutě za hokejky a vyrovnali na konečných 2:2.
V závěru samozřejmě došlo i na dárečky. Všichni si mohli u Mikuláše svůj balíček vyzvednout, ale cestou je ještě čekala „čertovská ulička“, kde ještě každý nějakou ránu metlou utržil.
M.B.
01.12.2009 17:07:05
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one