Francie 2009 - obrázek

Francie 2009 - obrázek

1. utkání IHC Písek- AC Boulogne Bilancourt 32:1 (12:1, 11:0, 9:0)
Střelci Písku: Švec 8+1, Volf 3+5, Matiášek 8+7, Duchoň 8+1, Schenk 5+1, Pechlát 0+2.

Utkání minihokeje hrané 3-3 bylo zcela jasnou záležitostí našeho mužstva. I když se hrálo první den od 19.00 hodin, nebyla na klukách (ani Elišce) znát únava po cestě a celodenním programu.

Sestava Písku: Rezková – Volf, Švec, Schenk, Pechlát, Matiášek, Duchoň.

2. utkání Dragons de Rouen "A" - IHC Písek 0:10 (0:3, 0:3, 0:4)
Střelci Písku: (náš ročník) Volf 1+1, Švec 3+0, Duchoň 2+0, Matiášek 0+1.

Utkání proti celku draků se hrálo na celé hřiště 5-5. Pro většinu kluků to bylo první utkání na celé hřiště. Postupně se jim podařilo vyrovnat se s ofsajdovou „pastí“, s velkým prostorem a jasně vyhráli. Eliška také zachránila několik šancí soupeře a proto jsme neobdrželi ani jednu branku.

Sestava Písku: Rezková – Volf, Švec, Schenk, Pechlát, Matiášek, Duchoň, Šándor, Žák, Kastner.

3 utkání Dragons de Rouen "B" - IHC Písek 0:17 (0:2, 0:5, 0:10)
Střelci Písku: Střelci Písku: (náš ročník) Volf 2+0, Švec 1+1, Duchoň 2+0, Matiášek 2+2, Pechlát 0+1, Schenk 0+1.

V posledním utkání hraném opět na celé hřiště 5 na 5 měl od začátku opět mírně navrch náš tým. Prosazovat se nám příliš nedařilo, jelikož domácí brankář chytal výborně. V polovině utkání za stavu 0:5 se ale domácím zranil brankář a do branky se převlékl jeden z hráčů. Tomu se již tolik nedařilo a výhra našich borců byla opět výrazná.

Sestava Písku: Rezková – Volf, Švec, Schenk, Pechlát, Matiášek, Duchoň, Šándor, Žák, Hejtmánek.


Shrnutí : Ve Francii se nám herně dařilo. Všichni kluci hráli naplno a kolektivně. Hodně překvapila Eliška, která odchytala i tři třetiny za páté třídy a chytala super. Na velkém hřišti se dařilo Liborovi, který bruslil až „neuvěřitelně“. Vašík se s velkým prostorem taky popasoval a hlavně při hře dozadu soupeře přebruslil. S ofsajdem se postupně kluci vyrovnali, jen Erik ještě bude muset tuto záležitost pilovat.
Kromě zápasů jsme viděli Eiffelovu věž, Vítězný oblouk, Louvre, Park Princů, Rouen, život ve francouzkých rodinách a další. Kluci si snad odvážejí spoustu zážitků. Jedním z nic je určitě i to, že v Rouen jsme na dva dny dostali šatnu místního „áčka“. Takové zázemí ještě kluci nazažili a je dobře, že už je nečeká naše letošní „nudle“ a stále mačkání.
Na závěr hláška zájezdu Vášíka Pechláta
Při cestě do Louvru Vašíka "posral" holub. V Louvru Vašík hodil do kašny korunu a přál si spostu věcí. Při odchodu z Louvru Vašíka podruhé posral Holub. Když to zjistil, tak naštvaně nadhodill: hodil jsem tam korunu (do kašny), měl jsem spoustu přání a nakonec "hovno".

-Milan B.-

09.04.2009 23:43:14
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one