Druhá výhra v řadě

HC Mounfield Č.B. - Rejnoci Písek  2:5 (1:0, 0:4, 1:1)

Branky: Matiášek 3+1, Polanský, Přibyl, Volf 0+1, Srb 0+1, Šimůnek 0+1, Surma 0+1, Čížek 0+1

Sestava: Kolář - Volf, Srb - Vita, Šimůnek - Surma, Matiášek, Polanský - Přibyl, Čížek, Špírek

Kluci nezačali zápas špatně a během prvních deseti se stále zlepšovali. První třetina byla vyrovnaná, bohužel se nám nepodařilo proměnit žádnou šanci oproti domácím, kteří se v závěru ujali vedení. Fantasticky se klukům povedl vstup do druhé třetiny. Domácí jsme přehrávali a během prvních pěti minut otočili na 1:4. Hráli jsme pěkný hokej a domácí do šancí nepouštěli. Až před přestávkou domácí hráči zahrozili, to se již trochu projevilo, že kluci hráli pouze v deseti. Ale vedení jsme drželi a i ve třetí třetině jsme začali dobře. K pohodě v týmu ještě pomohl domácí trenér, který za „protesty“ dostal 5-ti minutový trest. V přesilovce kluci přidali pátou branku a stále drželi vedení. V závěru se domácí snažili o vyrovnání, v posledních pěti minutách se hrálo více na naší polovině, ale do vyložených šancí kluci domácí nepouštěli. Domácím se sice podařilo odraženým pukem snížit, ale to bylo vše a body zaslouženě vezou domů naši kluci.