Derby s Milevskem jsme nešťastně prohráli.

Čeká nás opět derby s Milevskem - obrázek

Čeká nás opět derby s Milevskem - obrázek

Milevští Štíři - Rejnoci Písek 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Branka: Schenk (SN)
     Kluci vlítli do utkání s maximálním úsilím a soustředěností. Kombinační hrou s nápaditým bruslením jasně přehrávali soupeře. Obránci i útočníci, vlivem neustálé rotace sestavou během sezóny, přesně věděli co mají dělat a kde mají neustále bruslit. A tak nebylo divu, že útočníci místo alibistické přihrávky do nikam raději rozehráli puk na volné obránce, kteří pro změnu puk nikam bezhlavě nevyhazovali a tento buď cíleně rozehráli, či se pokusili o individuální akci. Náš presink, načasované přihrávky a nápaditá hra zejména v útočné třetině na soupeře zapůsobila do té míry, že Štíři byli zcela bezradní a jenom nešťastnou shodou náhod vstřelili našemu celku pět branek. Nicméně rodičům na tribunách to nevadilo a spokojeně zatleskali výkonu našich hokejových nadějí. Jen škoda, že našemu celku chyběl další nadějný hráč, u něhož se v současné době rozhoduje, zda bude již ve třetí třídě hrát za mladší či starší dorost.
     Ještě něco k malým Píseckým hokejistům - milé děti, řekněte svým rodičům, že v osmi či devíti letech jste tak intelektuálně vyspělí, že si již dokážete sbalit věci sami a tyto poté znovu vybalit. Ti z Vás, kteří se na to necítí, tak ať vyřídí rodičům, že si toto mohou překontrolovat, až Vaši spoluhráči vyjdou bez překážek v podobě Vašich rodičů ze šatny. Píši to Vám, milé děti, protože říkat to Vašim rodičům je naprosto zbytečné.
     Dále bych chtěl poděkovat klubu IHC Komterm Písek, že naše děti narozdíl od jiných klubů nepřetěžuje nadměrným množstvím tréninků a zvlášť děkuji jménem našich brankářů za tolik oblíbené a pravidelné brankářské tréninky. A teď, když jsem snad již všechny urazil, jdu užívat zbytek klidné a příjemně strávené neděle.
Slovo trenéra : k zápasu: DALŠÍ PARODIE NA HOKEJ!! Musíme bruslit a bruslit, 75% kluků stále nechápe ofsaid, dále strašný problém nám dělá, puk do toho bruslit, poté přihrávka a nebo střela! Teorii zvládáme na jedničku a praxe je za pět ! Jinak podstata zápasu je napsaná v článku D.Č.
12.01.2010 10:26:00
jana.romanName
Email
Comment
Or visit this link or this one