Hlavní strana

Rejnoci Písek - Meteor Třemošná 7:3 (3:1, 1:0, 3:2)
Branky a asistence: Maty 4+2, Surma 1+1, Bojíš 1+1, Špíras 1+0, Vita 0+1, Januška 0+1

Sestava: Kolář – Venclík-Srb – Vita-Liboš- Kroupyč-Horysta – Januška,Maty, Surmič – Kolík,Čížek,Přibyl – Bojíš,Špíras

Kluci do zápasu perfektně „vletěli“ a do osmé minuty si vytvořili tříbrankový náskok. Vedení si udržovali celý zápas. Všichni, počínaje Kikinou v brance odehráli super utkání včetně mladších kluků. Za super kolektivní výkon zaslouží všichni pochvalu.
HC Mounfield Č.B. - Rejnoci Písek  2:5 (1:0, 0:4, 1:1)

Branky: Matiášek 3+1, Polanský, Přibyl, Volf 0+1, Srb 0+1, Šimůnek 0+1, Surma 0+1, Čížek 0+1

Sestava: Kolář - Volf, Srb - Vita, Šimůnek - Surma, Matiášek, Polanský - Přibyl, Čížek, Špírek

Kluci nezačali zápas špatně a během prvních deseti se stále zlepšovali. První třetina byla vyrovnaná, bohužel se nám nepodařilo proměnit žádnou šanci oproti domácím, kteří se v závěru ujali vedení. Fantasticky se klukům povedl vstup do druhé třetiny. Domácí jsme přehrávali a během prvních pěti minut otočili na 1:4. Hráli jsme pěkný hokej a domácí do šancí nepouštěli. Až před přestávkou domácí hráči zahrozili, to se již trochu projevilo, že kluci hráli pouze v deseti. Ale vedení jsme drželi a i ve třetí třetině jsme začali dobře. K pohodě v týmu ještě pomohl domácí trenér, který za „protesty“ dostal 5-ti minutový trest. V přesilovce kluci přidali pátou branku a stále drželi vedení. V závěru se domácí snažili o vyrovnání, v posledních pěti minutách se hrálo více na naší polovině, ale do vyložených šancí kluci domácí nepouštěli. Domácím se sice podařilo odraženým pukem snížit, ale to bylo vše a body zaslouženě vezou domů naši kluci.

Kohouti Tábor - Rejnoci Písek 4:5 (0:2, 1:1, 3:2)
Branky a asistence: Matiášek 5+0, Januška 0+1, Volf 0+1, Kolář 0+1.

Sestava: Kolář – Volf, Srb - Vita, Víťa – Surma, Matiášek, Januška - Přibyl, Čížek, Kroupa – Novotný, Kolář J.

Podrobnosti později ….
HC Strakonice - Rejnoci Písek 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Sestava: Kolář – Volf, Srb, Vita, Šimůnek, Kroupa – Šuhaj, Matiášek, Pechlát - Přibyl, Čížek, Januška – Bojíš, Polanský.

Na začátku zápasu kluci na domácí nastoupili a k ničemu soupeře nepustili. Vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale bohužel ani jednu se nepodařilo proměnit. Kikina měl první zásah v jedenácté minutě (v první třetině celkem 4), do té doby se hrálo pouze na jednu branku. Celou první třetinu hráli kluci parádní hokej, krásně kombinovali a soupeře za půlku nepouštěli. Bohužel ani nejvyloženější šance se jim nepodařilo proměnit. A v poslední minutě přišel trest. Kikinou vyražený puk zůstal v brankovišti, Víťa po něm v přemíře snahy skočil a doklouzal s ním až za brankovou čáru. Po první třetině jsme tedy prohrávali 1:0, hned v prvním střídání druhé třetiny propadla do naší branky tečovaná střela od modré čáry a tím pro nás zápas skončil. Kluci najednou přestali bruslit, chtít přihrávky a bojovat. Výsledkem byla jediná „střela“ na branku domácích ve druhé třetině. Až do konce se kluci již nedokázali „kousnout“ a odjíždí z ošklivým výsledkem.
Po super první třetině je to opravdu škoda.
Rejnoci Písek – HC Plzeň 3:5 (0:0, 2:3, 1:2)

Branky: Duchy 2, Maty – Pechlát 0+1, Přibyl 0+1, Čížek 0+1

Sestava: Kolář – Volf, Srb, Vita, Šimůnek, Venclík – Januška, Matiášek, Pechlát - Přibyl, Čížek, Duchy – Vaněček, Surma, Kolář.

V úvodu utkání na nás soupeř nastoupil, ale kluci se dobře ubránili a postupně si vytvářeli i šance. V první části ale branka nepadla. Ve druhé třetině se náš výkon zlepšil, v prvních deseti minutách jsme soupeře zatlačili a výsledkem bylo naše vedení 2:0. Plzeň snížila v polovině zápasu, ale vedení se nám dařilo držet. Ve 4-té přesilovce ale soupeř přeci jen vyrovnal. Když už vše vypadalo, že zůstane stav vyrovnaný, po zbytečné chybě v samotném závěru třetiny Plzeň otočila výsledek a ujala se vedení. Ve třetí třetině se kluci snažili a vyrovnání, místy si vytvářeli tlak, ale branku se jim dát nepodařilo. Dvakrát po střele Matyho a Janušky pohohla hostujícímu brankáři tyč. Ve snaze o vyrovnání ale Plzeň před koncem zápasu využila dvou oken v naší obraně a rozhodla o své výhře. V poslední minutě se nám již podařilo pouze korigovat výsledek.
Rejnoci Písek - KLH VAJGAR J. Hradec  1:4 (1:2, 0:2, 0:0)

branka: Januška, Šuhaj 0+1

Sestava: Kolář - Srb, Havlíček, Volf, Vita, Venclík - Šuhaj, Matiášek, Januška, Přibyl, Čížek, Surma

DDM Domeček - Rejnoci Písek  2 : 6 (1:2, 1:2, 0:2)

Branky+asistence: Matiášek 3+1, Čížek 2+0, Přibyl 1+0, Surma 0+1, Srb 0+1, Špírek 0+1

Sestava: Kolář - Šimůnek, Víta - Volf, Srb - Matiášek, Špírek, Kolář - Čížek, Přibyl, Surma

Předvedenou hrou jsme si vítězství jednoznačně zasloužili. Po vyrovnávací brance soupeře na 1:1 jsme již utkání jasně dovedli k zisku dalších bodů, soupeře jsme přestříleli a kdyby nebylo dalších nevyužitých stoprocentních šancí, mohl být výsledek ještě výraznější. V dalších utkáních nás čeká trio Vajgar - Sparta - Plzeň, takže body ze Soběslavi jsou dvojnásobně cenné. Našim divákům se proto nedivím za bouřlivé oslavy a bujarý příjezd zpět domů.

Rejnoci Písek - Slavoj Zbraslav 2:5 (0:3, 1:2, 1:0)

Branky: Matiášek, Čížek

Sestava: Kolář – Volf, Srb - Vita, Šimůnek – Procházka, Matiášek, Kolář J. - Přibyl, Čížek, Surma - Novotný, Kroupa.

Úvod utkání kluci zaspali a ve třetí minutě jsme prohrávali 0:2. Hráli jsme špatně a v závěru ještě jednou inkasovali. Ve druhé třetině se náš výkon zlepšil, ale pořád o nebylo ono. Po dvou třetinách byl stav 1:5. Až v poslední třetině začali hrát kluci hokej podle představ trenérů, podařilo se nám snížit. Soupeře jsme v této části přestříleli, je škoda, že se nepodařilo ještě některou šanci proměnit a zápas ještě více zdramatizovat. Za poslední třetinu si ale celé mužstvo zaslouží pochvalu.
Rejnoci Písek - DDM Lužnice 7:4 (3:1, 2:2, 2:1)

Branky a asistence: Matiášek 3+1, Vaněček 2+1, Přibyl 1+0, Šugy 1+1

Sestava: Kolář – Volf, Srb, Vita, Šimůnek, Venclík – Matiášek, Přibyl, Surma, Čížek, Januška, Vaněček, Polanský, Venclík, Kolář J.

V dohrávce proti Lužnici začali kluci dobře a první třetina vyzněla jasně nejen výsledkově, ale i herně. Od druhé třetiny byl ale náš výkon nejhorší z posledních pěti utkání. V druhé polovině zápasu nás soupeř často přehrával a dostával pod tlak. Výhru se nám podařilo vyválčit spíše „silou vůle“ a díky náskoku z první třetiny.