V neděli remíza a výhra

IHC Písek – Tábor  3:3  (0:0, 1:2. 2:0, 0:1)
Branky Písku: 27. minuta Plechatý, 34 minuta Kroupa (Přibyl), 36. minuta Švec
V prvním utkání nastoupila v brance Eliška. Hra se nám v úvodu nevedla … . Před polovinou zápasu za stavu 1:1 jeli táborité trestné střílení a ujali se vedení. Ve třetí části se nám podařilo dvakrát překonat táborskou obranu. Do závěrečné části jsme měli náskok jedné branky a drželi vedení, ale pět minut před koncem Elišku zaskočila střela z velké dálky a utkání tedy skončilo remízou.

IHC Písek – Č. Budějovice  10:4  (1:3, 2:0. 2:1, 5:0)
Branky Písku: 5. minuta Švec (Plechatý), 20. min. Čížek (Volf), 30. min. Novotný (Kolář), 38. min. Kolář z nájezdu, 40. min. Čížek, 47. min. Kolář (Novotný), 50. min. Čížek, 51. min. Kroupa (Švec), 55. min. Srb, 57. min. Plechatý z nájezdu
Ve druhém utkání nastoupil v brance Míra Grégr. V první části se nám nedařila ani hra dopředu, ale ani obrana. Výsledkem byl stav 1:3 po 15. minutách. Ve druhé části se klukům podařilo srovnat formace a v polovině utkání bylo vyrovnáno. V dalším průběhu již kluci soupeře přehrávali, Míra v brance několik šancí zneškodnil a výsledkem bylo deset branek v Budějovické brance.
Na samostatné nájezdy po skončení utkání kluci vyhráli 4:2, když se za nás trefili Novotný, Kolář, Plechatý a Srb.

red. Milan Bubeníček

Slovo trenéra : první zápas jsme se nemohli dostat do tempa, bylo to bez přihrávky se zbytečnými fauly. Eliška v bráně se nesoustředila a kluci nebruslili, jak bych si představoval, takže jsme jen tak tak uhráli remízu. Druhý zápas jsme totálně překopali sestavu a až na první čtvrtinu jsme hráli výborně. Odevzdali jsme vše co jsme mohli a pochvalu zaslouží celé mužstvo. Konečně se prosadili i kluci, co nedávají často branky. Byla paráda se na to koukat. Míra v bráně bez chyby. Jen bych chtěl podotknout, že na stavbě mantinelů by se měli podílet všichni rodiče, zejména mužské polovice