Turnaj v Milevsku

Vzhledem k vylosování a složení skupiny  Štíři Milevsko, Letci Letňany, BK Mladá Boleslav a naše mužstvo jsme žádné zázraky nečekali, ale výsledky předčily naše nejhorší očekávání.
IHC Písek - Štíři Milevsko 0:9 (0:5,0:3,0:1)
     Jestliže v prvním utkání obdržíme gól v desáté vteřině a v první třetině další čtyři, těžko můžeme myslet na vyrovnané okresní derby. Soupeř nás přehrál po všech stránkách a když jsme v třetí třetině vyrovnali hru, již bylo pozdě.
IHC Písek - Letci Letňany 0:9 (0:2, 0:3, 0:4)
     S podobným výsledkem se proti výbornému mužstvu dalo počítat. Nicméně hoši působili místy až odevzdaným dojmem a porážku si zcela zasloužili.
IHC Písek - BK Mladá Boleslav 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
     Naše patrně nejlepší utkání. Trenéři nabudili hráče až na hranici příčetnosti a všichni odevzdali na ledové ploše své maximum, které na lepšího soupeře sice nestačilo, ale utkání bylo pohledné a přinejmenším vyrovnané. Ačkoliv se nám branku ani přes množství střel a tyčku vsítit nepodařilo, kluci se v tomto utkání nemají za co stydět.
IHC Písek - HC Sparta Praha 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
     Konečně se nám podařilo dát branku, když Procházka vyrovnával po samostatné akci na 1:1. Po ne zcela špatném výkonu jsme i tak prohráli a čekal nás zápas o poslední místo.
IHC Písek - HC Moutfield České Budějovice 0:6
     Proti soupeři, kterého jsme minulý rok přehrávali rozdílem třídy již nevycházelo zcela nic. Naše vyčerpané a oslabené mužstvo prohrálo i toto utkání.
     Mužstvo IHC Písek 3. třídy skončilo na turnaji na posledním místě. S jednou vstřelenou brankou a plnou nůší obdržených jsme na lepší výsledek pomýšlet nemohli. Nejlepším naším hráčem byl po zásluze vyhlášen David Kolář, který bojovností a snahou ve většině utkání vyčníval nad ostatními hráči. Výsledky kluků jsou důvodem k většímu tréninkovému nasazení, abychom s ostatními srovnali krok a mistrovská utkání odehráli ze ctí a radostí.