Soutěžní utkání 23.11.2008

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - IHC Písek 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)

branky Písku - Čížek (Novotný) 0:1, Kolář (Volf) 0:2, Procházka (Kolář) 2:3, Čížek 3:4.

V úvodu zápasu se nám dařilo soupeře přehrávat. Hned v první minutě jsme se ujali vedení a v desáté minutě se podařilo zvýšit na 2:0. Ve druhé polovině první třetiny nám ale scházel důraz jak v obraně, tak i před soupeřovo brankou. Několik slibných příležitostí se nám nepodařilo proměnit a soupeř do přestávky vyrovnal. Ve druhé třetině se nám opět podařilo skórovat hned v úvodu, ale domácí opět vyrovnali. V poslední části se na našich borcích začala projevovat únava, jelikož při velké marodce hrálo jen sedm hráčů v poli. Když deset minut před koncem Kuba prostřelil domácího brankáře, podařilo se nám již s vypětím všech sil náskok udržet.

HC Strakonice - IHC Písek 7:1 (3:1, 3:0, 1:0)

branka Písku - Procházka (Volf) 1:3.

Hned v úvodu zápasu se nás začala projevovat únava z předchozího utkání. Tři kompletní řady soupeře, který nastoupil čerstvý k prvnímu utkání byly nad naše síly. Navíc od půlky utkání po naražení a následném odstoupení Kuby naši kluci dohrávali pouze v šesti. Přesto ale dohrávali naplno a pokud by se podařilo Elišce zabránit několika zcela zbytečným brankám, mohl být výsledek přijatelnější.

Sestava - Proti Veselí chytal Míra Grégr, na Strakonice nastoupila Eliška: Volf, Schenk, Čížek, Novotný, Procházka, Kolář, Srb.

Slovo trenéra : mám k zápasům jen velkou pochvalu za hru, v tak malém počtu hrát dva zápasy za sebou v 7 hráčích a to ještě půlku druhého zápasu v 6 hráčích to zasluhuje obdiv! děkuji. David Čížek