První mistrovské utkání

IHC Písek - HC ZVVZ Milevsko   1:7  (0:3, 0:2, 1:2)

Do páté minuty utkání jsme drželi nerozhodný výsledek, poté soupeř dal dvě branky a když Kolář neproměnil ve 12. minutě trestné střílení, soupeř nás do konce třetiny dorazil třetím gólem tak bylo rozhodnuto. Naše hra byla víceméně bez nápadu, další dvě trestná střílení neproměnil Čížek a Plechatý a první zasloužená porážka byla na světě. Čestný úspěch zaznamenal Procházka po přihrávce Koláře až za stavu 0:7.

IHC Písek - Soběslav  1:4 (0:1, 0:3, 1:0)

Lepší soupeř rozhodl v prvních dvou třetinách utkání. K většímu ohrožení branky jsme se nedostávali a díky Elišce v brance není výsledek zas tak hrůzostrašný. Jedinou branku zaznamenal Čížek.

Slovo trenéra : první zápas jsme hráli až na výjimky špatně. Hra v útoku byla ospalá, útočníci vůbec nebruslili a vypadalo to že se soupeře bojíme. Milevsko bylo lepší i starší, ale nemůžu pochválit kluky ani za bojovnost!  Míra v bráně nás taky nepodržel. Máme problém s rozestavěním hráčů, nikdo vůbec neví kde má stát a kde hraje, tohle musíme pilovat. Druhý zápas  s Soběslaví byl v bledě modrém, jen bych rád pochválil Elišku v bráně a obránce Kubu, Patrika, Honzu a Liboše, kteří jezdili a makali i za útočníky!!! Bruslení a rozvinutí útoku a práce před bránou to jsou cíle při tréninkovém cyklu v příštích dnech.