Přátelské utkání s HC Slavia Praha

HC Slavia Praha - IHC Písek  5:11  (1:2, 0:4, 3:5)

Sestava IHC Písek : Rezková, Grégr- Srb, Čížek, Volf, Schenk, Novotný-Kolář, Plechatý, Procházka, Švec, Kroupa, Vaněček.

Utkání hrané na starém stadionu v Edenu začali naši hráči obrovským náporem, kdy nevyužili minimálně pět čistých šancí. V polovině třetině jsme poté vstřelili dvě branky a náš nápor stále pokračoval. Další šance jsme však opět trestuhodně zahodili a tak pár vteřin před koncem první třetiny sešívaní snížili na 1:2. Druhá třetina se již odehrála zcela v naší režii. Čtyřmi góly jsme dali Praze najevo, že jihočeši nejsou žádná ořezávátka a hráli jsme velice pohledný, kombinační a přitom důrazný hokej, s kterým si soupeř nevěděl rady. V třetí třetině se již bohužel mírně projevila únava ze včerejších dvou zápasů, slávisté dali i nějaké branky, ale vítězství jsme si vzít již nenechali a utkání v klidu dohráli.

Branky + asistence : Plechatý 4+1, Procházka 3+2, Čížek 1+3, Kolář 1+3, Švec 1+1, Srb 1, Schenk 0+1.

V brance se střídala Rezková s Grégrem.

Slovo trenéra : Všem borcům vyslovuji velkou pochvalu za většinou pěkný, kombinační hokej. Je vidět, že když přihráváme, jsme schopní porazit kohokoliv. David Čížek