Přáteláky v Neratovicích

Tuto sobotu jsme sehráli na útulném stadionku v Neratovicích dva přátelské duely s mužstvem Letci Letňany "B".  Chytali oba brankáři Míra i Eliška, první formace hrála ve složení Patrik, Kuba-David, Vašík, druhá Mates, Milan-Zdenda, Péťa. Utkání se hrály atypicky na 4x15 minut, takže všichni borci měli na ledě dost času a prostoru.
IHC Písek - Letci Letňany "B"  3:4  (0:1, 0:0, 1:0, 2:3)
     Během celého utkání jsme nevyužili obrovské množství stoprocentních šancí. Po vedoucím gólu soupeře jsme dokázali vyvinout místy až drtivý tlak, ale branku dokázal vsítit až dvě minuty před koncem třetí čtvrtiny Kolář. Po překvapení v podobě čtvrté části hry šel soupeř opět do vedení, ale Čížek po přihrávce Koláře ještě stačil vyrovnat. Poté soupeř vstřelil dva rychlé góly a branka Čížka už jen korigovala stav na konečný výsledek. Samostatné nájezdy jsme vyhráli, když proměnil David tři, Číža a Milan po jedné.
IHC Písek - Letci Letňany "B"  5:5 ( 0:1, 2:1, 2:0,1:2)
     Do utkání jsme nevstoupili opět nejšťastněji a první čtrtinu prohráli. Poté dal Procházka vyrovnávací branku s asistencí Kroupy a Novotného. Soupeř šel opět do vedení a Kolář dokázal před půlkou zápasu srovnat. Ve třetí čtvrtině dokázal Kolář dvěma góly otočit utkání, ale soupeř vždy dokázal snížit na rozdíl jedné branky. Až na začátku poslední čtvrtiny Čížek dal branku na 5:3 a zdálo se býr rozhodnuto. Ale soupeř dokázal dvěma góly opět vyrovnat a když do konce pokračoval opět festival neproměněných šancí, utkání skončilo remízou. Na nájezdy jsme jasně vyhrály, Eliška se blýskla všemi vychytanými a za nás nájezdy proměnil Patrik, Zdenda, Milan dva, Vašík, David.

Slovo trenéra : Mužstvo zahrálo bez výjimky výborně, všem klukům vyslovuji pochvalu za bojovnost a zlepšení ve všech činnostech na ledě. Jednalo se o povedené dvojutkání s herně přijatelným soupeřem.